Olli Ella narodziła się w 2009 roku w Londynie w Anglii. Siostry Chloe i Olivia Brookman postanowiły stworzyć kolekcję mebli dziecięcych i pościeli dziecięcej, która byłaby zabawna, kultowa i przede wszystkim pięknie wykonana.

 Od czasu swojej premiery Olli Ella zyskała oddanych zwolenników, z ciągle powiększającą się kolekcją elementów do przestrzeni dziecięcych, w tym krzesłami, dywanikami, meblami dziecięcymi, pościelą dla dzieci i wieloma innymi przedmiotami.

 Chloe i Olivia czerpią inspirację ze swoich dzieci i własnego dzieciństwa. Projekty Olli Ella są jednocześnie nostalgiczne, nowoczesne, chwytają serca i podziw rodziców, dzieci i wpływowych projektantów.

 Przed rozpoczęciem Olli Ella, Chloe i Olivia studiowały historię projektowania i sztuki, a także otworzyły małą, osobliwą galerię sztuki w sercu Londynu, specjalizującą się w pracach XX wieku. Ich zamiłowanie do sztuki z połowy stulecia przełożyło się na projekt mebli inspirowanych epoką, kiedy projektowano i tworzono foteliki dla Chloe, kiedy spodziewała się swojego pierwszego dziecka. Ten projekt rozkwitł i urodziła się Olli Ella, rozpoczynając następny rok z trzema krzesłami i kolekcją pościeli dla dzieci wkrótce po tym.

 

 

OlliElla

Kosz Mamachari naturalny OlliElla Kosz Mamachari naturalny OlliElla
Producent: OlliElla
Cena: 206,10 zł 229,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
szt.
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
© Copyright NordDesign - Realizacja: SIRINO - Sklepy internetowe Szczecin
Sklep internetowy Shoper.pl