Wietnamski bambus

Bambus to trwały materiał, który może przetrwać bardzo długo, jeśli ma odpowiednią jakość i jest odpowiednio traktowany. Jest to również oczywisty i przyjazny dla środowiska materiał do stosowania w produkcji mebli.

Cały nasz bambus, każdy poziomy lub pionowy kij w serii mebli z NorthbyNorth, pochodzi z plantacji bambusa, która jest częścią bambusowej fabryki w Wietnamie, która produkuje nasze meble. Fabryka zatrudnia miejscowych Wietnamczyków i podczas produkcji wykorzystuje wyłącznie własne kije bambusowe. Oznacza to bambus i kunszt najwyższej jakości.

Zrównoważona produkcja

Produkcja Twoich mebli bambusowych jest w 100% ekologiczna. Zrównoważony bambus oznacza, że w produkcji nie stosowano żadnych niebezpiecznych substancji: tutaj nie stosowano żadnych chemikaliów, pestycydów ani nawozów.

Duński design

Nasza cała gama mebli bambusowych powstała z chęci zaoferowania Państwu mebli ogrodowych, które harmonizują ze skandynawskim stylem. Dlatego każdy mebel jest w 100% duński.

Projektantami naszych produktów są Niels Hjorth, David Mintz i Karen Mintz.

Ręcznie robiona jakość

Wszystkie meble są ręcznie robione przez miejscowych Wietnamów w fabryce bambusa. Każde pojedyncze krzesło i sofa wykonane są w jakości kunsztu, w którym zawsze skupiano się na detalach.


 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
© Copyright NordDesign - Realizacja | Sirino.pl - Projektowanie sklepów internetowych
Sklep internetowy Shoper.pl